Високомощен лазерен диод, свързан с влакна
Настроики:
808nm: най-високата мощност е 180W
915nm: най-високата мощност е 750W
976nm: най-високата мощност е 550W
Основни функции:
Стандартно влакно: 105um/200um ядро; 0.22NA; SMA905/FC/Гол конектор
Дължината на влакното може да бъде персонализирана
Персонализирайте решение за PD,TEC охладител, aming beam
Водеща яркост и надеждност
Стабилизиран спектър при температура и ток
От страна на качеството, за да осигурим стабилен и дълъг живот, ние използваме лазерен чип от Jenoptik Германия.
За по-добро охлаждане и разсейване на топлината използваме субстрат/корпус от Tecnisco Japan.
За висока енергийна ефективност използваме влакно от Nufern.
Като цяло, ние използваме най-качествените аксесоари в света за нашия модел.
Всички тези функции могат да гарантират качеството и дълъг живот на лазера заедно с най-добрата AnSn технология за запояване.

Приложение:
Лазерно маркиране, Лазерно гравиране, Лазерно рязане, Източник за изпомпване на лазерни влакна

Информационен лист за горещ продукт
Артикул № FC915DL500
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 915 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±15 nm |
| Изходяща мощност | 500W |
| Фибри | |
| Дължина на влакното | 1.5m |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 220um |
| Влакнеста цифрова апертура | 0,22 NA |
| Конектор за влакна | Голият край |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 25A |
| Прагов ток Ith | 1.1A |
| Работно напрежение Vop | 46V |
| Термичен | |
| Работна температура | 15~45℃ |
| Температура на съхранение | -20-70℃ |
| Температурен коефициент | ~0,35 nm/℃ |
Чертеж с размери

Популярни тагове: доставчици на лазерни диоди с висока мощност, свързани с влакна, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










