75W 878,6nm диоден лазер с оптично влакно
Прилагането на дължина на вълната от 878,6 nm подобрява ефективността на лазера и намалява генерирането на топлина. В сравнение с други дължини на вълната, 878,6 nm има по-добра степен на абсорбция и по-малка температурна зависимост, което е особено важно за високо{3}}мощните твърдотелни-лазери
Характеристики:
878,6±0,5 nm дължина на вълната
диодна защита за удължен живот
Архитектура с нисък-ток,-устойчива на грешки
Industry-leading wall-plug efficiency >50%
Стабилно влакно-за поле-в режим PowerCore{1}}
Електрически изолиран корпус

Информационен лист
Артикул №: FC8786DL75
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 878.6±0.5nm |
| Изходна мощност | 75W |
| Спектрална ширина FWHM | 0,5 nm |
| Ефективност на наклона | 9W/A |
| фибри | |
| Радиус на огъване на влакното | 75 мм |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 400um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Дължина на влакното/защитна тръба от влакна | 2м/метално яке |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 10A |
| Работно напрежение Vop | 16.5V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 44% |
| Термичен | |
| Работна температура | 25 ~ 35 градуса |
| Температура на съхранение | -20-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | ~0,02n/градус |
рисуване
![product-1-1 IP9L3G6WU]EG0[)70KD0N6R](/Content/uploads/201998745/201912301542577749754.png)
ЧЗВ:
Какво е пакет?
Оригинална картонена опаковка. Или като изискване на клиентите.
Какви са вашите условия за плащане?
T/T или Western Union, по ваш избор.
Популярни тагове: 75w 878.6nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










