808nm диоден лазерен стек за устройство за обезкосмяване Venus Velocity
Основните функции:
Оптималната дължина на вълната е 808 nm
Висока пикова мощност до 2400W
Специално проектиран за устройство за диодна лазерна епилация Venus Velocity
Информационен лист:
Артикул №: WC808VS1600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност на бар | 100W |
| Брой барове | 16 |
| Режим на работа | QCW |
| Продължителност на импулса | 40 мс |
| Размер на излъчвателя | 10х13,2 мм |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 100A |
| Прагов ток Ith | 25A |
| Работно напрежение Vop | 29V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 50 процента |
| Термичен | |
| Работна температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -40-80 степен |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0.3nm/градус |
Чертеж на пакет

Защо да изберете BrandNew Technology да бъде ваш партньор?
(1). Професионален доставчик на диоден лазер, а не доставчик на машини.
(2). Широка продуктова гама с всички видове диодни лазерни ленти за машина за епилация. Много модули дори на склад с бърз срок за доставка.
(3). Предложете персонализирана диодна лазерна лента, опростете обработката на разработката, подобрете стабилността на цялото устройство и ускорете маркетинга.
(4). Професионална технологична поддръжка, 24 часа навременен отговор.
(5). Доставка от врата до врата с официален експресен DHL. 3~5 работни дни по целия свят.
(6). Богат опит с процеса на импортиране и експортиране.
Популярни тагове: епилация 808nm диоден лазер за venus velocity доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










