Описание
Magin Plus 808nm диоден лазерен бар за машина за обезкосмяване
Отличителен белег:
Без изисквания за качество на водата, добра охладителна система
Ausn технология за запояване, висока надеждност
Налични 6Bar, 10Bar, 12Bar, 16Bar
20 месеца гаранционен срок
Приложение:подходящ за повечето марки машини за епилация

Информационен лист
Артикул №: WC808VS600
Име на артикула:Magin Plus 808nm диодна лазерна лента
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Изходна мощност на бар | 50W/60W |
| Брой барове | 10 |
| Продължителност на импулса | ≤400ms |
| Работен цикъл | ≤40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ~50A/60A |
| Прагов ток Ith | ~10A |
| Работно напрежение Vop | ~19V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
чертеж:

Популярни тагове: magin plus 808nm диодна лазерна лента доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










