Диод за резервни части за лазер Cynosure Palomar Vectus
---Вектус лазер е мощен инструмент за премахване на косми в различни области на тялото. Безболезнено, комфортно, бързо трайно обезкосмяване за широк спектър от типове кожа и коса. Независимо дали става въпрос за малка или голяма част от тялото, лазерът Vectus може ефективно да премахне нежеланото окосмяване за по-малко от 5 минути. Ние можем да осигурим резервна част (лазерна батерия) за дръжката на Vectus, ние го наричаме „2400W 808nm 24 бара макроканален диоден лазерен стек“
Характеристики:
Режим на работа QCW
100w/бар, 24бара в един диоден лазерен пакет
Внесена от САЩ лазерна лента с усъвършенствана технология за монтаж
Водещ в индустрията голям размер на петна, по-бързо третиране
Контакт: info@brandnew-china.com

Информационен лист
Артикул №: WC808VS2400
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Режим на работа | QCW |
| Изходна мощност на бар | 100W/бар |
| Брой барове | 24 |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 38 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 12 градуса |
| Ширина на импулса | По-малко или равно на 400 ms |
| Работен цикъл | По-малко или равно на 40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 100A |
| Прагов ток Ith | 25A |
| Работно напрежение Vop | 45V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 градуса |
Работно състояние на бар

рисуване
![product-1-1 (DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Популярни тагове: резервни части диод за cynosure palomar vectus лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










