10 бара Диоден лазерен масив
Характеристики
Диодната лазерна решетка със защитен прозорец.
Просто водно охлаждане и без високо налягане и висококачествена вода.
808nm комбинирана опция за единична дължина на вълната или тройна дължина на вълната
Равномерно разпределение на енергията
Иновативната технология на лазерната колимирана технология прави енергията по-концентрирана
Използвайте съвети:
Действителният воден поток през лазера е по-голям или равен на 4,5 L/min;
Терминалът използва клиента за подмяна на филтъра в продължение на 6 месеца, за да се гарантира, че водният поток е нормален и че лазерът работи при безопасна температура.


Информационен лист
Артикул №: WC781VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност на бар | 60W |
| Брой барове | 10 |
| Ширина на импулса | По-малко или равно на 400 ms |
| Работен цикъл | По-малко или равно на 40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ~50A |
| Прагов ток Ith | ~10A |
| Работно напрежение Vop | ~19V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 степен |
Чертеж с размери:

Популярни тагове: 10 бара диоден лазерен масив доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










