Високомощна диодна лазерна матрица
Висока мощност: Високомощният диоден лазерен масив може да постигне по-висока обща изходна мощност чрез комбиниране на множество лазерни модули заедно.
Ефект на ниска усмивка: Високомощният диоден лазерен масив има характеристиките на ефекта на ниска усмивка, което означава, че лазерният лъч може да поддържа малко изкривяване на вълновия фронт по време на разпространение, за да гарантира качеството на лъча.
Висока надеждност: Високомощният диоден лазерен масив има разумен дизайн и компактна структура и може да поддържа стабилно работно състояние в различни приложения. Те са подходящи за промишлени, научни изследвания, медицински и други области
Характеристика:
Германия лазерна лента 6 бара, 10 бара, 12 бара
Използва се за ремонт и подмяна на много марки накрайници за епилация.
дължина на вълната 808 или смесена дължина на вълната като 755nm, 808nm и 1064nm.

Информационен лист
Артикул №: WC808VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Режим на работа | QCW |
| Изходна мощност на бар | 60W |
| Брой барове | 10 |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 38 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 12 градуса |
| Електрически | |
| Работен ток | ~50A |
| Прагов ток | ~10A |
| Работно напрежение | ~18V |
| Ефективност на преобразуване | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 градуса |
Чертеж на пакет

Популярни тагове: високомощни диодни лазерни масиви доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










