Диоден лазер с 3 дължини на вълната
Преглед
Характеристики:
3 комбинирани различни дължини на вълната (755nm+808nm+1064nm) за всички кожи
755n: специфично ефективен за руса коса, фина коса
808nm: златен стандарт за дължина на вълната за всички типове коса
1064n: специфично ефективен за тъмна кожа с тен
Стандартен размер, широко използван за повечето китайски машини за епилация
Лазерната лента е внесена от Германия, радиаторът е от Япония, със зряла технология за монтаж
Ремонтна услуга:
Ако имате основни умения за сглобяване, можете да ни предоставите изображение от предната-странична емисия на лазерния диод, за да потвърдим броя на наличните ленти, в допълнение към уточняването на дължината на вълната и необходимата мощност, тогава ние ще ви предложим същия модел.
Ако не, можете да ни изпратите цялата дръжка, услугата за сглобяване е безплатна, трябва да заплатите само разходите за лазерен стек и доставка.


Спецификация:
Номер на артикул: WC781VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност на бар | 60W |
| Брой барове | 10 |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ~50A |
| Прагов ток Ith | ~10A |
| Работно напрежение Vop | ~19V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | ~50% |
| Термичен | |
| Работна темп. | 20~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 градуса |
Чертеж на пакет

Популярни тагове: 3 дължина на вълната диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










