Описание
Германия диодна лазерна решетка
Общ преглед:
10 немски пръта, висока надеждност и стабилност
Малка разлика между лазерните пръти
Технология на сглобяване с твърд спойка
Компактен дизайн, лесен за интегриране
Чрез точното изчисляване на водния път и разпределението на топлината, лентите на бара се комбинират разумно, за да се постигне последователност на дължината на вълната на всяка лента, така че да се получи тесен спектър и стабилна изходна дължина на вълната.
Стандартен размер за повечето машини за епилация, като ADSS, Weifang KM, Lefis...

Лист с данни:
Артикул №: WC808VS600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Работен режим | QCW |
| Изходяща мощност | 600W |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | 38 градуса |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | 12 градуса |
| Продължителност на импулса | ≤400ms |
| Работен цикъл | ≤40% |
| Електрически | |
| Работен ток | 50A |
| Прагов ток | 10A |
| Работно напрежение | 18V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
| други | |
| Антифриз | Дестилирана вода |
| Дебит | 4-6 л/мин |
| Максимално входно налягане | 350~500kPa |
| Температура на водата (без конденз) | 23~27℃ |
| Филтрирани водни частици | & lt; 20 μm |
чертеж:

Популярни тагове: Германия диодни лазерни масиви доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










