Високомощен 976nm оптичен диоден лазер
Свързаният с влакна лазерен диоден модул предлага до 180W мощност чрез 135μm влакно. Той използва патентован чип с висока мощност, оптимизиран за надеждност при висока пикова мощност. Тази серия използва дълга история на опаковки, свързани с влакна, включвайки високонадежден дизайн в мащабируем търговски продукт.
Многорежимният модул предлага висока яркост, малък размер и опростено управление на топлината. Диодите работят независимо като разпределени източници на топлина, позволявайки архитектури с въздушно или водно охлаждане с предвидима висока надеждност.
Приложение

Спецификация
| Изходяща мощност | 180W |
| Централна дължина на вълната | 976 nm |
| Спектрална ширина | 3,5 nm |
| Прагов ток | 0.5A |
| Работен ток | 11.0A |
| Работно напрежение | 31.5V |
| Ефективност на Конвенцията | 45% |
| 95% мощност | 0,18 NA |
| Изместване на дължината на вълната спрямо температурата | 0,3 nm/℃ |
| Ефективност на помията | 17.0W/A |
| Температура на съхранение | -30~70°C (без кондензация) |
| Работна температура | 15~35°C |
| Радиус на огъване на влакното | 50 мм |
| Диаметър на сърцевината | 135μm |
| Числова апертура | 0.22 |
| Конектор за влакна | ГОЛО |
Измерение

Свържете се с нас

Популярни тагове: висока мощност 976nm фибро диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










