2400W 808nm диоден лазерен стек към Polamar Vectus HP
Ние можем да предоставим диоден лазерен стек на Vectus HP на достъпна цена и бързо време за изпълнение около една седмица. Трябва само да смените диодната лазерна лента вътре, което може да избегне скъпата смяна на дръжката. Ние'изнасяхме за Съединените щати, Бразилия, Израел, Европа и всички отзиви на' на клиентите са отлични. В началото можете да поръчате 1 или 2 бр, за да опитате, ако всичко е наред, тогава можете да поръчвате редовно.
Освен това, ние също имаме агенти в Бразилия, Германия, САЩ с технически специалисти, когато не можете' да поправите лазерната лента сами. Можете да се свържете с тях за помощ.
Отличителен белег:
Дълъг живот и рентабилен.
Макро канал с по-добро охлаждане
Отличен за диодна лазерна епилация
Бързо време за доставка около една седмица
Доставка с официална експресна DHL, което е по-безопасно


Артикул №: WC808VS2400
Име на артикула: 808nm диоден лазерен стек към Polamar Vectus HP
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължината на вълната | ±10 nm |
| Работен режим | QCW |
| Изходна мощност на бар | 100W/бар |
| Брой барове | 24 |
| Бързо отклонение на осите (FWHM) | 38 градуса |
| Бавно отклонение на осите (FWHM) | 12 градуса |
| Продължителност на импулса | ≤400ms |
| Работен цикъл | ≤40% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | ~100A |
| Прагов ток Ith | ~25A |
| Работно напрежение Vop | ~43.2V |
| Ефективност на преобразуване на мощност | ~50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30℃ |
| Температура на съхранение | 0-55℃ |
Подробни диаграми:

Ние сме професионален доставчик на диоден лазер. Имате ли нужда от диодна лазерна лента/стек за ремонт или направа на машина за епилация?
Нашите стекове се използват не само в Palomar Vectus, но и за повечето китайски машини, като Lefis, KM, Laserconn, ADSS, Apolo, Sincoheren, PZlaser и др.
Над 30 милиона изстрела живот и 20 месеца гаранция.
Whatsapp: +008618969129929
Имейл: kw@brandnew-china.com
Популярни тагове: диоден лазерен стек към vectus hp доставчици, производители Китай, фабрика, на едро, произведени в Китай










