Описание
Множество диодни лазерни стекове за Alma Soprano Titanium Quattro HP
Alma Soprano Titanium включва апликатор Quattro
Soprano Titanium разполага с Quattro 3D, уникален и ефикасен нов апликатор с особено голям размер на петното от 4 cm², за по-бързо лечение и по-добро преживяване на пациента.
Три едновременни дължини на вълната в един апликатор
Научете повече за customlzatlon>>

Съвсем нова технология Продава диоден лазерен стек За подмяна или поддръжка

Характеристики:
1. 755nm,808nm,1064nm множество дължини на вълната в един стек
2. всяка лента е 100w, общо 1200w
3. стабилно качество и дълъг живот
4. бързо изпълнение
5. За подмяна или поддръжка за HP
Артикул №: WC808T1500
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Изходна мощност на бар | 100W |
| Брой барове | 12 |
| Режим на работа | QCW |
| Ширина на импулса | 40ms |
| Размер на излъчвателя | 10х13,2 мм |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 100A |
| Прагов ток Ith | 25A |
| Работно напрежение Vop | 24V |
| Ефективност на преобразуване на енергия | 50% |
| Термичен | |
| Работна температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | -40-80 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | 0,3 nm/градус |
Чертеж на пакет

Популярни тагове: многократен диоден лазерен стек за алма сопрано титанов quattro апликатор доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










