Високомощен 808nm диоден лазерен пакет
Характеристики:
Висока изходна мощност на лазера
Високомощният 808nm диоден лазерен стек значително увеличава изходната мощност на лазерите чрез комбиниране на лъчите на множество лазерни модули в един лъч. Тази технология използва огледала за комбиниране на лъчите, излъчвани от различни чипове, в една и съща посока и близка позиция за изход, така че когато всички лъчи се комбинират в един лъч, качеството на лъча в посоката на бързата ос остава непроменено, но множеството лъчи в посоката на бавната ос са тясно подредени. , увеличавайки продукта на оптичния параметър в посоката на бавната ос, като по този начин увеличава изходната мощност на лазера
Висока лазерна яркост
Чрез технологията за комбиниране на дължината на вълната лазерните лъчи с различни дължини на вълната се комбинират в един оптичен път, който не само не променя качеството на лъча, но също така удвоява изходната мощност, като по този начин значително увеличава яркостта на лазера. Тази технология се постига чрез комбиниране на дължина на вълната, като лентов пропуск или високо-пропускане и ниско-пропускане, образувани чрез покритие, осигуряващо стабилност на качеството на лъча и подобряване на яркостта.

Информационен лист
Артикул №: WC808VS1600
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 808 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±10nm |
| Режим на работа | QCW |
| Изходна мощност | 1600W |
| Брой барове | 32 |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 38 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 12 градуса |
| Електрически | |
| Работен ток | 50A |
| Прагов ток | 10A |
| Работно напрежение | 57V |
| Термичен | |
| Работна температура | 20~30 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 градуса |
Чертеж на пакет
![product-1-1 {~RS}]RKX1~QO$VMO]3S5M2](https://www.brandnewdiode.com/Content/uploads/202198745/2021112615250877d8fc3cbc0843d9975fab4f80d1110d.png)
Популярни тагове: Високомощен 808nm диоден лазерен стек доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










