Описание
8xxnm 750 W QCW диодни масиви с проводимо охлаждане
Характеристики:
8xxnm дължина на вълната
уникален дизайн Bar-on-Submount
Технология за твърдо запояване PulseLife
Налични опции за персонализирана мощност, дължина на вълната, температура и форм фактор

Информационен лист:
Артикул №: CC8XXHA750
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната | 802~816nm |
| Изходна мощност | 750W |
| Количество барове | 5 |
| Режим на работа | QCW |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 40 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 10 градуса |
| Спектрална ширина FWHM | 14nm |
| Ширина на импулса | <400us |
| Работен цикъл | <1% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 170A |
| Прагов ток Ith | 30A |
| Работно напрежение Vop | 9V |
| Термичен | |
| Работна температура | 60 градуса |
| Температура на съхранение | -55-+85 степен |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | -0.3nm/ |
Чертеж на опаковката:

Данни от теста:

Популярни тагове: 8xxnm 750w кондуктивно охлаждане qcw диодни масиви доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведени в Китай










