600 W 5 бара PulseLife G-стеков диоден лазер
600W 5Bar PulseLife G-стеков диоден лазер се използва широко в промишлени инспекции поради тяхната висока мощност и тесен спектър и може да осигури високо-прецизни резултати от инспекция. Например, в приложения като лазерен радар и робот за избягване на препятствия, лазерите с хоризонтална решетка могат да осигурят изображения с висока -разделителна способност и точна информация за целта, като ефективно отговарят на нуждите от инспекция в сложни среди
Бързи подробности:
802~816nm дължина на вълната
5-лентови полупроводникови лазерни стекове за квази-CW работа
Решетка с широк и относително равномерен спектър

Информационен лист:
Артикул №: CC808HA600
| Оптичен | Типична стойност |
| Централна дължина на вълната | 808±10nm |
| Изходна мощност | 600W |
| Количество барове | 5 |
| Режим на работа | QCW |
| Бърза дивергенция на оста (FWHM) | 38 градуса |
| Бавна дивергенция на оста (FWHM) | 12 градуса |
| Честота | 100Hz |
| Ширина на импулса | <200us |
| Работен цикъл | <2% |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 100A |
| Прагов ток Ith | 15A |
| Работно напрежение Vop | 12V |
| Термичен | |
| Работна температура | 25 градуса |
| Температура на съхранение | 0-55 градуса |
Чертеж на опаковката:

Популярни тагове: 600W 5Bar PulseLife G-stack диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










