4W 785nm оптичен диоден лазер
Преглед
Ключови характеристики:
785n, 4W мощност
Херметически затворена опаковка
Fiber pigtail със SMA конектор
Монтаж към радиатор с винтове
Вътрешен охладител на Пелтие (TEC)
Вътрешен термистор и фотодиод
Материал на колектора – мед
Приложения:
Тези лазери обикновено се използват за комуникационни изследвания, както и за научни приложения, включващи спектрален анализ, биологични изследвания и широк спектър от други приложения.

785nm Raman спектроскопия се отнася до Raman спектроскопски анализ в рамките на спектралния диапазон от 785 нанометра. Рамановата спектроскопия е техника, използвана за изследване на молекулярни вибрации и ротации и получава информация чрез измерване на честотното изместване на разсеяната светлина от проба.
Спецификация:
Артикул №: FC785DL4
| Оптичен | |
| Централна дължина на вълната λ | 785 nm |
| Толерантност към дължина на вълната | ±5nm |
| Изходна мощност | 4W |
| Спектрална ширина FWHM | 6nm |
| Електрически | |
| Работен ток Iop | 2A |
| Прагов ток Ith | 0.4A |
| Работно напрежение Vop | 8V |
| фибри | |
| Диаметър на сърцевината на влакното | 105um |
| Цифрова апертура на влакна | 0.22NA |
| Дължина на влакното | 1M |
| Оптичен конектор | SMA905 |
| Термичен | |
| Работна температура | 10~30 градуса |
| Температура на съхранение | -20-70 градуса |
| Температурен коефициент на дължина на вълната | -0,3 n/ градус |
Подробно измерение

Популярни тагове: 4w 785nm оптично свързан диоден лазер доставчици, производители Китай, фабрика, търговия на едро, произведено в Китай










